ykleniyor

Hakkımızda

Merhaba, Ben Hüseyin Cısdık 1991 Boyabat / SİNOP doğumluyum. Boyabat' ta ikamet ediyorum. Bilişim sektörüne girdiğim 2004 yılından bu yana birçok kişisel ve kurumsal web projesini tamamladım.

İş hayatımda son derece özverili ve disiplinli çalışan biriyim. Özenli çalıştığım sürece tüm işlerimin başarıyla sonuçlanacağını biliyorum.

Bu bağlamda siz değerli müşterilerime serbest/freelance web tasarım, PHP web programlama, HTML5-CSS3 ön yüz/front end kodlama  özgün, amaca uygun ve en güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak, "Kaliteli iş çıkarmak benim prensibim" ilkesiyle Front End'ini kodladığım tüm web site ve uygulamaların "cross browser" ve "fully responsive" olmasına özen gösteriyorum. Back End'ini kodladığım tüm uygulamaların ise hızlı ve basit yönetilebilir olmasını sağlamaktayım.


Ağırlıklı müşteri porföyümüz Sinop, Samsun, Kastamonu olup tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Siz de web sitenizi amatör ellere teslim edip mağdur olmayın! Web sitenizin profesyonel ellerde şekillenmesi için benimle iletişime geçin.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!